İnşaat Güvenlik Filesi- Dış Cephe Yatay Koruma

İnşaatlarda kullanılan güvenlik ağı sistem T yüksekten düşmeyi engellemek amacıyla farklı tip uygulamalara göre firmamızda Konvansiyonel Sistem güvenlik ağı (MILOSAFE) , Kaset Sistem güvenlik ağı (Gravisafe) ve Prodoka olmak üzere 3 adet farklı ürün mevcuttur.

İnşaat güvenlik filesi  olarak Polymaid hammadden imal dedilmiş göz açıklığı 100 mm e kadar olan fileler kullanılmaktadır

İnşaat Güvenlik Filesi Çeşitleri

İnşaat güvenlik filesi sistem T

İnşaat Güvenlik Filesi - Sistem T

İnşaatlarda kullanılan TS EN 126-1 güvenlik ağı  T belgeli sistemimiz yüksekten düşmeyi engellemek amacıyla farklı tip uygulamalara göre firmamızda Konvansiyonel Sistem güvenlik ağı (MILOSAFE) , Kaset Sistem güvenlik ağı (Gravisafe) ve Prodoka olmak üzere 3 adet farklı ürün mevcuttur. Çalışma yapılan yerin maksimum 7 mt veya 2 kat altına kurulmalıdır.

İnşaat güvenlik filesi olarak Polyamid hammadden imal edilmiş göz aralığı 100 mm e kadar olan fileler kullanılmaktadır

İnşaat güvenlik filesi - sistem T

İnşaat Güvenlik Filesi -Sistem S( Asansör kuyusu filesi, Çatı altı filesi ve Galeri boşluğu filesi)

Güvenlik ağı TS EN 1263-1 standartında yer alan Sistem S , asansör boşluğu filesi, galeri boşluğu filesi , çelik çatı altı filesi olarak iç mekanlarda yatay kullanımı içeren sistemdir.  35 m2 üstü ve eni 5 mt olan ağları içerir bu ölçünün altında olan ağlar için bakanlık ağların sınıfının B2 olmasını şart koşar.

Bu sistemde asansör kuyuları, galeri boşlukları, köprü altı  kapamaları, çelik çatı montajı gibi uygulamalar yer almaktadır. İnşaat güvenlik filesi  olarak Polyamid hammadden imal edilmiş göz açıklığı 100 mm e kadar olan fileler kullanılmaktadır.

İnşaat güvenlik filesi - Sistem U

İnşaat Güvenlik Filesi - Sistem U

Kenar koruma ağları, insan ve malzeme düşmelerine karşı efektif bir koruma sağlar. Kolay ve hızlı kurulum yapılması nedeniyle tercih edilmektedir. Menteşe mantığına göre açılır kapanır çalışır. İstenildiğinde açılır ve kapanabilir. Köprü i viayadük ve inşaatlar kenar koruma ve dış cephe kapama filesi olarak kullanılır.

Küçük gözlü ağ ile kullanılarak küçük cisimlerin de düşmelerini engeller. 3 mt ve 7 mt 100 kg testleri yapılmıştır.İnşaat güvenlik filesi  olarak Polyamid ham madeden imal edilmiş göz açıklığı 100 mm e kadar olan fileler kullanılmaktadır

İnşaat güvenlik filesi - Sistem V

İnşaat Güvenlik Filesi - Sistem V

Vertosafe Güvenlik Ağı Sistemimiz EN1263-1 standardında Sistem V diye sınıflandırılmıştır. Sistem Çalışılan Yerin bir alt katı ile 3 mt üstünü V Şeklinde kapatacak şekilde dizayn edilmiştir.

İnşaat güvenlik filesi  olarak Polyamid hammadden imal edilmiş göz aralığı 100 mm e kadar olan fileler kullanılmaktadır

İnşaat Güvenlik Filesi - Uygulama

İnşaat Güvenlik Filesi - Projeler

Sık Sorulan Sorular

Güvenlik Ağı düşme riski olan ve maksimum çalışma yerinin 7 metre altına kurulmalıdır

Güvenlik ağı  dış cephelerde kullanılması dışında tehlike arz eden merdiven,asansör, şaft boşluğu ve galeri boşluklarında da kullanılmaktadır. Güvenlik ağları kullanım şekillerine göre S,T,U ve V tipi olarak sınıflandırılmaktadır. Güvenlik filesi personel düşmelerinde de yüksek önem taşır ve hayat kurtarır.

Güvenlik filesi veya güvenlik ağı, çeşitli mekanlarda malzeme  veya insan düşmesine karşı alınan bir güvenlik önlemidir. Tehlike oluşturan alanlarda yatay veya dikey olarak gerilen Zagun güvenlik filesi, yüksek mukavemetli ağları  ve bağlantı elemanları ile son derece güvenilir bir düşme koruma sistemidir.

ZAGUN Yüksekte Çalışma ve Düşme Durdurma Sistemleri

Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 10-11 No:1583
Okmeydanı-Şişli İstanbul
Telefon: 0 (212) 210 2567  0(542) 620 40 61 e-Mail: info@zagun.com

TEKLİF FORMU
TOP