GÜVENLİK AĞI MONTAJI

Güvenlik filesi montajını IRATA belgeli ekiplerle TSE standartlarına göre yapıyoruz.  Firmamız güvenlik ağı sistemlerini yüksek mukavemetli TSE belgeli ağlardan imal edilmesine itina gösteriyor ve montajlarda kaliteden ödün vermiyoruz.

Güvenlik filesi Montajı, Fiyatları, İzmir, İstanbul - Kedi Koruma Filesi, Montaj - Asansör Filesi, Nasıl takılır, izmir, fiyatları -  Merdiven Filesi,  Balkon filesi

NELER YAPILIR

1Aksi gerekmedikçe güvenlik ağı uygulama çizimi esas alınarak montaj yapılır.
2Kurulum TS EN 1263-2 Standartlarına göre gerçekleştirilir.
3Standartlara uygunluğu belirten kurulum raporu ve TSE Belgeleri verilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Firmamız sektörde 15 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiye'nin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MERAK EDİLENLER

İnsan düşmesini engelleyen güvenlik ağları standardı TS EN 1263-1, kurulum standardı TS EN 1263-2’dir. Güvenlik ağlarının bu standartlarda ve TSE belgeli olması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu kılınmıştır.

Uygulama süresi proje büyüklüğü ve şartlara göre değişim göstermektedir. Bu konuda teklif aşamasında müşterilere bilgi verilmektedir.

Güvenlik filesi montajı, ETA belgeli Beton vidaları ,çelik dübel gibi bağlantı noktaları, esneme yapmayan çelik halatlar ve Polyamid bağlama ipleri ile yapılır. Beton yüzeylere bolt kulağı ETA belgeli beton vidası çelik dübel çakılarak, metal yüzeylerde ise kaynaklayarak ya da vidalayarak bağlantı noktaları oluşturulur. Bu noktaların ve çelik dübellerin içinden çelik halat geçirilip gerilerek güvenlik filesinin daha sağlam bir şekilde bağlanması için taslak hazırlanır. Ardından güvenlik filesi bu taslağa TSE 1263-1 standartına uygun ağlar kullanılır

TOP