İPLE ERİŞİM

İskele, kule vinç vb yöntemlerle ulaşılması mümkün olmayan noktalara ulaşım sağlamak için kullanılan endüstriyel dağcılık hizmetleridir. Firmamız tüm iple erişim operasyonlarını IRATA (Endüstriyel İple Erişim Meslek Birliği), BS (İngiliz Standartları), EN (Avrupa Normları) ve ilgili Türk Standart ve yönetmeliklerine bağlı kalarak gerçekleştirmektedir. IRATA 1,2 Seviye sertifikalı personellerimiz ve ileri ip teknikleri ile hizmet vermekteyiz.

NERELERDE GEREKLİDİR

1Bina cephesinde bulunan perde, parapet duvar vb alanlara yapılan uygulamalarda.
2Şaft boşluklarında.
3Köprü ve viyadük uygulamalarında vinç kullanılamaması durumunda.
4Şev ve yamaç koruma.
5Gerekli durumlarda galeri boşluklarında.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Firmamız sektörde 10 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiyenin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MERAK EDİLENLER

Güvenlik ağı uygulamalarında dış cephede ulaşılamayan alanlar için sepetli vinç kullanılabilir. Ancak daha maliyetli ve kullanım alanı daha kısıtlıdır. Bunun dışında asansör kuyularında böyle bir seçenek yoktur. Bunun gibi ple erişimin zorunlu olduğu farklı bir çok durum mevcuttur.

İple erişim hizmetini sadece irata veya sprat L1,L2,L3 sertifikalı personeller verebilmektedir.

Ücretlendirme çalışma alanı ve şartlarına, işin süresine göre yapılır.

TOP