MÜHENDİSLİK DESTEĞİ

Güvenlik ağı uygulaması istenen proje ve gerekirse saha incelenerek, hangi tip güvenlik ağı sistemenin uygun olduğu belirlenir. Değerlendirmede belirli kriterlere bakılır, uygulama ve güvenlik açısından iyi olan sistem saptanır.

NELER YAPILIR

1Binanın statik kat planına, kolon ve perde yerleşimlerine.
2Binanın mimari kesitine, katlar arasındaki kot farklarına, kat yüksekliğine.
3Bina dış cephe dizaynına.

PROJE UYGULAMA ÇİZİMİ

Firmamız sektörde 10 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiyenin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MERAK EDİLENLER

Proje çizimi yapılabilmesi ve uygun sistemin saptanması için, statik kat planları ve mimari kesit dwg formatında tarafımıza yollanmalıdır.

Projenizle ilgili iş yoğunluğuna göre 1-3 gün içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Teklif talep ettiğiniz kendi ürünlerimiz için ücretsizdir, elinizdeki ürün veya satın aldığınız başka bir ürün var ise bunda ücret talep edilir.

TOP