zagun kontrol ve süpervizörlük hizmeti

KONTROL VE SÜPERVİZÖRLÜK

Firmamızdan inşaatınız her aşamasında güvenlik ağları ile ilgili küçük bir ücret karşılığı kontrol ve yapacağını montajlarda süpervizörlük h.zmeti alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmetler ürünlerin standartlara uygun olup olmadığı , TS EN 1263-2 standardına uygun monte edilip edilmediği, ve şantiyenize hangi ürünün uygun olup olmadığı  gibi konuları içerir.

NELER YAPILIR

1Montajın doğru şekilde yapılması.
2Montaj firma tarafından yapılacaksa, montaj eğitimi verilmesi.
3Sahada montaj çalışmasına engel hususları gözlemleyerek gerekli kontrollerin yapılması.
4Tamamlanmış montajın doğruluğunun kontrolü.

PROJE UYGULAMA ÇİZİMİ

Firmamız sektörde 10 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiyenin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MERAK EDİLENLER

Süpervizörlük hizmeti günlük olarak ücretlendirilmektedir.

Hizmet bedeli uygulanacak sisteme, projenin  bulunduğu şehire, sahanın durumuna ve saha şartlarına göre göre farklılık gösterebilir.

Kurulum eğitimine katılan firmanızın çalışanlarına adlarına düzenlenen ‘eğitim katılım sertifikası’ verilmektedir.

TOP