ZAGUN

Firmamız sektörde 10 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.

Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiyenin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğiniz  her alanda yüksek ve kaliteli güvenlik önlemleri için başvuracağınız öncelikli iş ortağınız olmak için çalışıyoruz.

Güvende olmak istediğiniz her alanda Zagun Ailesi olarak yanınızdayız.

SIK SORULAN SORULAR

TS EN 1263-1 Standardına uygun ağlar; kullanılan ham madde, örme tipi,  ip kalınlığı ve göz aralığı gibi sebeplerle yüksek maliyetli olmaktadır. Ağlar 6 mm 100×100 mm polyamid ve makine örgüsüdür.

Güvenlik Filesi Uygulama süresi proje büyüklüğü ve şartlara göre değişim göstermektedir. Bu konuda teklif aşamasında müşterilere bilgi verilmektedir.

İnsan düşmesini engelleyen güvenlik ağları standardı TS EN 1263-1, kurulum standardı TS EN 1263-2’dir. Güvenlik ağlarının bu standartlarda ve TSE belgeli olması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu kılınmıştır.

NEDEN BİZ?

Güvenlik ağı uygulamalarında Türkiye’nin öncü firması, iyi fiyatların yanı sıra kaliteli hizmet ve ürün.

ZAMAN KAYBI OLMADAN

Nitelikli personelimiz ile aldığınız hizmet / ürün kusursuz ve tam zamanında teslim edilecektir.

PROGRAMLI

Çalışma sürecimizde her adım programlı ve belli kriterler esas alınarak yapılacaktır.

ZAGUN LTD.

Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 10-11 No:1583
Okmeydanı-Şişli İstanbul
Telefon: 0 (212) 210 2567 E-Mail: info@zagun.com

TEKLİF FORMU
TOP