zagun güvenlik ağı proje modelleme

PROJE UYGULAMA ÇİZİMİ

Firmamız montajını yapacağı ürünlerin daha teklif aşamasında modellemelerini yaparak sunacağı hizmetin kalitesi ve uygunluğunu müşterileri ile paylaşırız. Güvenlik ağı montajının TS EN 1263-2 standartlarına uygunluğunu çizmiş olduğumuzu projelerde gösterir ve TSE standartları uygunluk belgesine sahip ZAGUN  montajlarında da göstermiş olduğu çizimlerle standartlı uygulama yaparız..

PROJE UYGULAMA ÇİZİMİ

Bina çevresiBina çevresi uzunluğuna göre ağ metrekaresi belirlenir.
Kat yüksekliğiKat yüksekliğinin standart dışı olması fiyat farkı oluşturur.
İple erişim noktalarıEndüstriyel dağcılık hizmeti gerektiren noktalar ilave maliyet olarak yansıtılır.
ŞehirŞehir dışı projeler konaklama, nakliye vb ekstra maliyetler gerektirir.
Ekstra taleplerSüpervizörlük hizmeti, malzeme düşme önleyici ağ vb talepler.

PROJE UYGULAMA ÇİZİMİ

Firmamız sektörde 10 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiyenin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MERAK EDİLENLER

Güvenlik ağı ürünlerimizi TS EN 12363-1 standardında olup, TS EN 1263-2 standardına göre yapılır.

Teklif aşamasında montaj talep eden tüm müşterilere sunulur.

Projeler Pdf formatında teklif aşamasında paylaşılır ise yapılan çizimler kendi ürünlerimiz için ücretsizdir, elinizdeki ürün veya satın aldığınız başka bir ürün var ise bundan ücret talep edilir.

TOP